Nisan 2016 / E-bebek Fotoğraf Çekimi

Nisan 2016 / E-bebek Fotoğraf Çekimi Nisan ayında E-bebek firmamızla gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimi çok keyifliydi! Fisher-Price kalitesiyle E-bebek mağazalarında satışta olan bebek giyim ürünleri Haziran ayındaki “Anne Bebek” dergisinde yayınlandı. Afişlerimiz için hazırlanan görselleri aşağıda görebilirsiniz.

Nisan 2016 / İstanbul Kırtasiye Fuarı

Nisan 2016 / İstanbul Kırtasiye Fuarı 6-10 Nisan’da CNR EXPO Yeşilköy’de 22’incisi organize edilen “İstanbul Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı’na GAMMA olarak biz de katıldık! Göz alıcı standımız yerli-yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekerken, hem markalarımızı yeni firmalara tanıttık, hem de var olan firmalarımızla bir araya geldik.

Mart 2016 / Tasarım Toplantısı

Mart 2016 / Tasarım Toplantısı 2017 MATTEL tasarım rehberlerinin tanıtıldığı toplantımızı 30 Mart tarihinde Florya Crown Plaza’da gerçekleştirdik. Çalıştığımız tüm Mattel lisansiyelerinin tasarımcılarıya bir araya gelip, 2017 planlarımızı ve tasarımda olması gerekenleri konuştuk. Bize katılıp, toplantımızı keyifli hale getiren herkese çok teşekkür ederiz!