ALPHA

SUPER WINGS (HARİKA KANATLAR)

Çocukların çok severek izlediği, oyuncakları ile oyun kurdugu HARİKA KANATLAR çizgi filminde her bir ucagın özel bir yeteneği ve hepsinin yenilmez bir takım olduğunu göreceksiniz.

Jett, Donnie, Jerome , Dizzy, Paul, Mira, Bello ve Albert – tüm ekip maceradan maceraya kosuyor.

Uçaktan robota dönüşebilen Harika Kanatlar, tüm çocukların ilgisini çekiyor. Hiçbir şiddet içeriği olmayan Harika Kanatlar’da genelde dostluk ve zorlukların üstesinden birlikte gelmek önemli.Ana kahramanımız olan Jet’in değişik ülkelere götürdüğü kargolarla başlayan bölümlerde sürekli bir şeylerin ters gitmesiyle konuya Harika Kanatlar ekibinden başka üyeler de dahil oluyor.Gideceği yerler hakkında kulede Harika Kanatlar’ı yönlendiren arkadaşımız Jimbo tarafından bilgilendirilen Jet nasıl davranması gerektiğini bilse de tek başına üstesinden gelemeyeceği olayları arkadaşlarının yardımıyla kolayca aşıyor.Bu bilgiler çocuklarımızın dünyayı tanıması açısından oldukça faydalı oluyor.

  • Jett adlı karakterimiz Harika Kanatlar çizgi filminin en önemli karakteri.Genelde bölümler onun çocuklara kargo teslimatı etrafında dönmektedir.Diğer Harika Kanatlar ekip üyelerine göre biraz daha meşgul olan Jett kırmızı renkli bir Harika Kanat’tır.
  • Donnie adlı karakterimiz ise çizgi filmin en sakar Harika Kanat’ı.Fiyakalı iniş yapmaya çalıştığı zaman (ki bu genelde her zaman oluyor)yerlere düşüp üstünü rezil rüsvan etmekte üstüne yok.Bununla beraber teknik anlamda oldukça yetenekli turuncu ve mavi bir Harika Kanat’tır.
  • Jerome adlı karakterimiz çizgi filmin en oynak Harika Kanatı. Dans etmeyi çok seviyor ve sürekli sahnenin en önünde olarak göze batmayı seviyor.Fakat takım çalışmasının önemini de anladığı oluyor.Lacivert bir Harika Kanat.
  • Dizzy adlı karakterimiz çizgifilmin en cana yakın Harika Kanatı. Kurtarma faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. Kurtarıcı Harika Kanat olarak biliniyor. Oldukça sevecen pembe bir Harika Kanat.
  • Mira isimli Harika Kanat su altında gidebilen yegane ekip üyesidir..Yemyeşil rengiyle kurbağayı andıran hem karada hem suda nefes alabilen sevimli bir Harika Kanat.Sudaki görevler onun uzmanlık alanıdır, su alanında çok yeteneklidir. Bir sorun olduğunda mavi denizin derinliklerinde bile her yere uçabilir.
  • Paul isimli Harika Kanat’ımız ise bir polis görevinde.Siz onun polis olduğuna bakmayın eğlence onun göbek adı.Öncelikle trafiği yönlendirmekten ve havaalanını gece izlemekten sorumludur. Sempatikliği sayesinde Paul ile havaalanı her zaman emin ellerde.
  • Bello tüm hayvanlarla anlaşabilen zebra çizgili muhteşem bir Harika Kanat. Hayvanlar hakkında her şeyi öğrenir ve her bir hayvanın dilini konuşabilir. Hayvanlarla ilgilenmeyi çok seviyor.Kısacası hayvanlarla ilgili probleminiz varsa ulaşmanız gereken Harika Kanat Bello dur !
  • Büyük Albert Harika Kanatlar ekibinin en yaşlı üyelerinden biri.Tıpkı Donnie gibi bir alet çantası var ve içinde aklınıza gelemeyecek türden gereçler bulunuyor. O maceralarının hikayelerini anlatmayı seven emekli bir keşif uçağıdır.

©2021 FUNNYFLUX / ALPHA All Rights Reserved.