Mattel

Yükleniyor…

Monster High

Mattel’in yeni lisans programı Monster High’ın derin hikaye anlatımı, tüm diğer kız karakterleriyle arasındaki temel farkı ilk bakışta ortaya çıkarıyor!

Kızlar Monster High ile tanıştıklarında, eminiz ki hepsinin nefesi kesilecek. Çünkü Monster High şimdiye kadar gördükleri hiçbir okula benzemiyor! Buradaki öğrencilerin ebeveynleri gelmiş geçmiş en bilindik canavarlar olsalar dahi kendi hayatlarına kendileri yön vermekte kararlılar. Ve kesinlikle çok havalı ve büyüleyiciler!

Frankenstein, Kurt Adam, Dracula, Deniz Canavarı, Mumya ve Medusa gibi ataları olan öğrencilerle dolu bu okulda dersler de çok acayip! Monster High’a özel Çılgın Bilim, Acayip Ev Ekonomisi, Acayip Beden Eğitimi başka nerede okutulabilirdi ki!

Monster High öğrencileri sahip oldukları acayip özellikleri seviyor. Çünkü bir insanı özel kılan acayip özellikleridir!

Okulumuzun sloganı ise her şeyi açıklıyor: Kendin Ol. Eşsiz Ol. Acayip Ol.™

Lisans programında ise başarısının sebebi Monster High karakterlerinin global trendlere ve dolaysııyla günümüz gençlerine hitap ediyor olmasıdır. Arkadaşlık, sevgi, birlik, çalışkanlık gibi temaları işlerken kusurların önemli olmadıklarını, esas olanın insanın kendi eşsiz karakterini ortaya çıkarmak olduğunu vurguluyor.

monsterhigh.com.tr facebook sayfası

MONSTER HIGH™︎ and associated trademarks and trade dress are owned by, and used under license from, Mattel. ©2021 Mattel.