VIACOM CBS

Garfield

1978’den itibaren hayatlarımızdaki yerini alan bu miskin ve sevimli kedi karakteri, Jim Davis tarafından hayata getirilmiştir.

Yemeğe, özellikle lazanyaya düşkünlüğü, oburluğu, tembelliği ve tabiki pazartesilerden nefret etmesi ile hepimizin zaman zaman kendimizle ortak noktalar bulduğumuz Garfield, popülaritesinin büyük bir çoğunluğunu da son derece kaygısız yapısına borçlu.

Yıllardır her gün insanların yüzünü güldürmeyi başaran dünyanın en ünlü kedisine, sahibi Jon Arbuckle, kedi arkadaşları Arlene ve Nermal ve köpek arkadaşı Odie eşlik ediyor.

Çok yaygın çizgi bant programı dışında Garfield o kadar sevildi ki, yapılan sinema filmleri de çok ciddi başarı gördü.

GAMMA tarafından temsil edilmekte olan Garfield, çizgi filmleri, gazete çizgi bantları, kitap, dergi ve oyuncak gruplarının lisans ve telif hakları yanında, lisansiye ürünlerinde de önemli gelişmeler yaşadı.

Garfield’ın okul çanta ve kırtasiye ürünleri, ev tekstili, mayo iç ve dış giyim ürünleri, yapbozları, peluş oyuncak ve koleksiyon bibloları, oyunları ve Garfield kitap serileri lisanslı ürünlerde ilk sıralarda yer alıyor.

Ürün çeşitliliğinizde Garfield ile farklı bir müşteri profili yakalamak istiyorsanız, en kısa zamanda bizimle tanışmanızı öneririz!

garfield.com

©2021 by Paws, Inc. All Rights Reserved.

“GARFIELD” and the GARFIELD characters are trademarks of Paws, Inc. Nickelodeon is a trademark of Viacom International Inc.