Barbie in Rock’n Royals Galası ile Okula Döneminde Muhteşem Açılış – Hakan Çanta ve Taç Markalı Nevresim Takımlarıyla Birlikte!

Barbie, Rock’n Royals ile İstanbul’u salladı!

Mattel Oyuncak’ın düzenlediği ihtişamlı film galasının ardından Türkiye’deki adıyla Barbie ve Rockstar 14 Ağustos 2015 Tarihi’nde vizyona girdi!

11 Ağustos tarihinde gerçekleşen galaya başta filmde Prenses Azra karakterini seslendiren başarılı oyuncu Zeynep Farah Abdullah olmak üzere birçok ünlü isim katıldı. Ünlü pop şarkıcısı Burak Kut eşi ve kızıyla, Manken Duygu Ulaş kızıyla, İş Kadını Ayşe Kuçuroğlu çocuklarıyla ve ünlü manken Deniz Akkaya kızıyla birlikte katıldılar. Farah Abdullah çocuklarla bir araya gelip, filmdeki şarkılardan birkaçını canlı olarak seslendirdi.

Sadece 3 haftada 124.932 seyirci tarafından izlenen filme ait lisanslı ürünler de büyük ilgi gördü! Televizyon reklamları da film ile birlikte yayına giren Hakan Çanta’nın mikrofon hediyeli Rock’n Royals okul çantaları, beslenme çantaları ve kalem kutuları beklenenin üzerinde başarı gösterdi.

Zorluteks tarafından üretilen, Taç ve Linens Mağazaları’nda satışı olan Rock’n Royals nevresim takımları da çocuklar tarafından çok sevildi!