SMILEYWORLD

SMILEYWORLD

Herşey Franklin Loufrani’nin Smiley® markasının tanıtımı için 1971’de yaptığı ilk promosyonla başladı. Loufrani’nin amacı, medyanın ve büyük şirketlerin müşterilerine pozitif duygular yaşatacak bir şeyler keşfetmekti. Aslında dediği üç şey vardı: Evrensel olun!, Basit Olun!, Pozitif olun!…

Geçen yıllar boyunca Smiley® en etkili ve göz alıcı reklam ve satış promosyonu aracı olmayı sürdürdü. Şimdiye kadar sayısız ürünün üzerinde yer aldı. Dünya çapında milyonlarca şirket çalışanı tarafından kullanıldı. Bu sayede de Smiley® tüketiciye sıcak bir “Hoş geldin” demeyi yıllardır sürdürüyor.

Smileyworld her sene yepyeni tasarımlar yaratıyor. Her bir karakter, yaş grubu ve ürün kategorisi için özel bir pazarlama stratejisi ve tasarım rehberi bulunuyor. Smiley® gençler (13-19) ve genç yetişkinler (20-25) üzerinde yoğunlaşıyor. Farklı birçok ülkede bu yaş gruplarını içeren pek çok pazar araştırmasının sonuçlarına göre, Smiley® %91 marka tanınırlığına sahip ve insanların %95’inde olumlu duygular uyandırıyor.

GAMMA olarak daima umudun ve mutluluğun simgesi olmayı başarmış olan güçlü marka Smiley’nin lisans ve telif haklarını ülkemizde gururla temsil ediyoruz. Siz de ürünlerinizle gülümsetmek, güler yüzlülüğü simge edinmek istiyorsanız, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

smileyworld.com

Smiley, , names, characters and all related indicia are owned by The Smiley Company © 1971 – 2021. All rights reserved.