Mattel

Yükleniyor…

Thomas ve Arkadaşları

Çocuğum trenleri çok seviyor. Peki hangi tren hangi karakter? Bu trenlerin birbirinden farkı nedir? Farkına bile varmadan Thomas ile arkadaşları arasındaki farkı görmeye başlayacaksınız. 

Thomas, 1 numaralı buharlı , mavi tren. O gözü pek, küçük bir tren. Kendisinden daha büyük ve daha deneyimli trenlerin yapması gereken şeyleri yapmaya heveslendiği için sıklıkla başını belaya sokuyor.

Percy, 6 numaralı kucuk , yeşil tren. Topham Hatt’in demir yolunun genç üyesi. Bildiği dünyada çuf çuf takılmaktan memnun. Macera yaşamak için özel bir isteği yok.

James, 5 numaralı kırmızı tren. Orta boy bir tren. Altı tekerleği Gordon’ınkiler kadar büyük değil, ama Thomas’ınkiler kadar da küçük değil.

Gordon, ekspresi çeken 4 numaralı mavi tren. Tren ailesinin en yaşlı üyesi olan Gordon, aynı zamanda Topham Hatt’in ekibinin en hızlı ve en güçlü treni ve o da bunun farkında.

Mattel’in HIT Entertainment’i satın aldıktan sonra bünyesine katmış olduğu bu sevimli trenlerin telif hakları da Gamma Lisans tarafından temsil edilmektedir.

thomasandfriends.com

© 2015 Mattel. All Rights Reserved.
FISHER-PRICE and associated trademarks are owned by and used under license from Mattel. © 2015 Mattel. All Rights Reserved.
© 2015 Gullane (Thomas) Limited. The Thomas name and character and the Thomas & Friends logo are trademarks of
Gullane (Thomas) Limited and its affiliates and are registered in many jurisdictions throughout the world.

© HIT Entertainment Limited. HIT and the HIT logo are trademarks of HIT Entertainment Limited.