Mattel

Thomas ve Arkadaşları

Çocuğum trenleri çok seviyor. Peki hangi tren hangi karakter? Bu trenlerin birbirinden farkı nedir? Farkına bile varmadan Thomas ile arkadaşları arasındaki farkı görmeye başlayacaksınız. 

Thomas, 1 numaralı buharlı , mavi tren. O gözü pek, küçük bir tren. Kendisinden daha büyük ve daha deneyimli trenlerin yapması gereken şeyleri yapmaya heveslendiği için sıklıkla başını belaya sokuyor.

Percy, 6 numaralı kucuk , yeşil tren. Topham Hatt’in demir yolunun genç üyesi. Bildiği dünyada çuf çuf takılmaktan memnun. Macera yaşamak için özel bir isteği yok.

James, 5 numaralı kırmızı tren. Orta boy bir tren. Altı tekerleği Gordon’ınkiler kadar büyük değil, ama Thomas’ınkiler kadar da küçük değil.

Gordon, ekspresi çeken 4 numaralı mavi tren. Tren ailesinin en yaşlı üyesi olan Gordon, aynı zamanda Topham Hatt’in ekibinin en hızlı ve en güçlü treni ve o da bunun farkında.

Mattel’in HIT Entertainment’i satın aldıktan sonra bünyesine katmış olduğu bu sevimli trenlerin telif hakları da Gamma Lisans tarafından temsil edilmektedir.

thomasandfriends.com

Based on the Railway Series by The Reverend W Awdry. ©2021 Gullane (Thomas) Limited. Thomas the Tank Engine & FriendsTM and Thomas & FriendsTM are trademarks of Gullane (Thomas) Limited.
©2021 HIT Entertainment Limited. HIT and the HIT logo are trademarks of HIT Entertainment Limited.